O nás

Obchod s dámským a pánským spodním prádlem byl založen v roce 1995 paní Marcelou Neugebauerovou. Za tuto dobu působení na trhu si vybudoval široký okruh nadmíru spokojených a loajálních zákazníků, kteří se k nám velmi rádi vracejí. S potěšením nakupují naše prestižní značkové zboží jak osobně, na adrese Palackého 114 v Nymburce, kde si je mohou prohlédnout a popřípadě i vyzkoušet, tak i přes naše přehledně uspořádané a snadno uživatelské webové stránky.

prodejna vnitřek

Z rozmanité kolekce dámského prádla si můžete vybrat nejen bílé, smetanové a černé podprsenky, ale i krásně sladěné barevné kombinace. Nabízíme i velmi kvalitní sportovní prádlo pro ty, kteří rádi sportují. Nezapomněli jsme ani na těhotné maminky, které si z naší pestré kolekce zaručeně vyberou tu nejvhodnější.

Mimo jiné poskytujeme i široký výběr bílých a zajímavě barevných kalhotek a tang. Taktéž nabízíme košilky a podvazkové pasy.

Co se týče nočního prádla, u nás si vybere naprosto každý, nezáleže na věku. Od kouzelných nočních košil, po velmi pohodlná a příjemná dámská a pánská pyžama. Župany najdete taktéž v kategorii nočního prádla.

Jelikož se zaměřujeme i na pánské spodní prádlo, z naší pestré nabídky si můžete vybrat mezi různými druhy trenýrek, slipů či boxerek.

prodejna vnitřek

 

Zaručujeme Vám, že s naším kvalitním zbožím budete nadmíru spokojeni. Těšíme se na Vaši návštěvu a přejeme Vám příjemný a pohodový nákup jak v našem kamenném obchůdku, tak i na našich webových stránkách, které Vám nejen umožní snadno a rychle nakoupit zboží, po kterém toužíte, ale i ušetří Váš drahocenný čas.

 

Provozovatel:

Marcela Neugebauerová

Palackého 114

28802 Nymburk

 

IČO: 62992180


cron module by samdha.net